Kameralna sala konferencyjna na szkolenie lub konferencję dla 50 osobowej w Krakowie

the-conference-3248255_1920

Organizacja kameralnego spotkania biznesowego jest lada wyzwaniem, biorąc pod uwagę fakt, że hotele coraz częściej oferują sale konferencyjne o dużych powierzchniach, mieszczące setki osób. Być może właśnie wśród nich znajduje się sala konferencyjna, której szukasz.

Hotel Amadeus w okolicach Rynku w Krakowie

Na naszej stronie internetowej http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/ możesz znaleźć miejsca przeznaczone dla mniejszych grup.  Hotel Amadeus w okolicach Rynku Zlokalizowany niedaleko krakowskiego Starego Miasta w zabytkowej kamienicy, hotel oferuje 2 nieduże sale na konferencje. Najmniejsza mieści przy wspólnym stole 12 osób. Największa sala konferencyjna, w zależności od ustawienia, może przyjąć w swoje skromne cztery ściany grupę 24- lub 42-osobową. Po więcej informacji zajrzyj na naszą stronę. Obiekt dysponuje 44 miejscami noclegowymi w eleganckich pokojach lub apartamentach, w zależności od zapotrzebowania. Hotelowa restauracja znajduje się w historycznych piwnicach, serwując pyszne śniadania, obiady i kolacje. Na terenie Hotelu Amadeus można również znaleźć bar i kawiarnię.

Hotel RT Regent w okolicach Rynku w Krakowie

To miejsce nadające się na wszelkiego typu spotkania, prezentacje, konferencje i szkolenia. Także zlokalizowany w centrum miasta w pięknej zabytkowej kamienicy. Hotel oddaje do dyspozycji jedną salę konferencyjną dla maksymalnie 30-osobowej grupy. Ta kameralna sala konferencyjna, zarówno zachwyca swoim wnętrzem i, przy okazji, jest zaopatrzona w cały niezbędny sprzęt konferencyjny, sprzyjający Twojej prezentacji. Tutejsza przytulna restauracja zapewnia catering w postaci kolacji lub lunchu w czasie przerwy. 39 pokoi daje łącznie 67 miejsc, w których można przespać noc po zakończonych spotkaniach i wrócić do domu wypoczętym. Dodatkowym atutem miejsca jest obecność sejfu.

krakow-966774_1920

Best Western Plus Krakow Old Town*** w okolicach Rynku w Krakowie

Jak sama nazwa wskazuje, hotel zlokalizowany jest w Starym Mieście Krakowa, co czyni go tak samo wyjątkowym pod względem lokalizacji, jak dwa wyżej opisane hotele. Posiada dwie sale konferencyjne – klimatyzowane i doskonale wyposażone.  Sala Kameralna przeznaczona jest dla grup w wielkości do 45 osób, natomiast większa sala konferencyjna – Sala Parkowa – pomieści do 65 Gości. Hotel oferuje zamówienie cateringu, a także przerw kawowych w wielu opcjach. Na terenie obiektu znajduje się 170 miejsc noclegowych w 92 różnych pokojach w standardach Premium oraz Superior.

W każdym z powyższych hoteli, lokalizacja jest bardzo dużym plusem, gdyż w ramach przerw między spotkaniami, można bardzo szybko dotrzeć do przepięknego centrum miasta Kraków, rozkoszować się jego historyczną architekturą i skorzystać ze znajdujących się w zasięgu Twojego wzroku atrakcji.

Jeśli Twoje poszukiwania dobiegły końca, zarezerwuj swoją salę i zapewnij komfort i kameralną atmosferę swoim Gościom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *