Pożyczka krótkoterminowa przez Internet – czy masz szansę ją otrzymać?

pieniadze3

Pożyczka krótkoterminowa przez Internet – czy masz szansę ją otrzymać?

Na rynku finansowym mamy dostępnych coraz więcej produktów pożyczkowych, które pozwalają na pokrycie wydatków związanych z nagłymi i niespodziewanymi wydatkami, jak również tych większych i bardziej rozciągniętych w czasie. Szczególnie te pierwsze często wywołują panikę i zmuszają nas do poszukiwania szybkiego zastrzyku gotówki. Pożyczka w banku to duża ilość formalności i długi czas oczekiwania, jak też brak pewności, czy spełnimy wszystkie wymagania.

Krótkoterminowa, czyli jaka?

Alternatywą jest pożyczka krótkoterminowa przez Internet w pozabankowej instytucji finansowej. Jest ona udzielana, jak sama nazwa wskazuje, na krótki okres spłaty. Zazwyczaj charakteryzuje się niewielką kwotą, zaczyna się już kilkuset złotych i może osiągać wysokość 5000 zł. Ich dużą zaletą jest prosta procedura, która polega na złożeniu wniosku przez Internet za pośrednictwem strony internetowej np. www.get-money.pl/aktualności/banki/chwilówka-szybka-pożyczka-szybka-wypłata-w-15-minut. We wniosku podajemy interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres spłaty, zazwyczaj jest to jeden miesiąc. Wysyłamy, a następnie czekamy na decyzję.

Czy to pożyczka dla każdego?

Krótkoterminowa pożyczka przez Internet jest bardzo dobrym sposobem na pokrycie niespodziewanych wydatków. Doskonale sprawdzi się w przypadku awarii samochodu czy sprzętu elektronicznego, a także wyjazdu dziecka na kolonie.

Pozabankowe instytucje finansowe nie wymagają przedstawiania zaświadczenia, które dotyczy ich zarobków, bardzo często wystarczy informacja na ten temat podana we wniosku. Ponadto na pożyczki krótkoterminowe decydują się osoby, które nie mają zdolności kredytowej i banki odmówiły im pomocy.

Aby otrzymać krótkoterminową pożyczkę przez Internet trzeba spełnić kilka wymagań. Przede wszystkim mogą się o nią ubiegać osoby pełnoletnie. Niektórzy pożyczkobiorcy weryfikują swoich klientów w rejestrach BIG lub KRD, nie jest tak we wszystkich przypadkach, a także nie udzielają pożyczek osobom bezrobotnym. Zanim zdecydujesz się na pożyczkę, porównaj oferty oraz warunki, jakie musisz spełnić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij