Jacuzzi – wygodna wanna w Twoim ogrodzie

      Brak komentarzy do Jacuzzi – wygodna wanna w Twoim ogrodzie
Jacuzzi - wanna z hydromasażem

Brzmi znakomicie, prawda? I równie wybornie sprawdza się w praktyce. To element, który z łatwością można wstawić do altany ogrodowej, dzięki czemu możemy w dużej części osłonić się przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jednocześnie w żaden sposób nie powodujemy niekorzystnego wrażenia estetycznego, jacuzzi idealnie wpasuje się w całość. Jedyne, co jeszcze trzeba zrobić w przypadku zastosowania takiego rozwiązania to zlecić elektrykowi doprowadzenie, najlepiej przez ścianę elektryczności. I voila, gotowe! Jeszcze tylko wlać wodę wężem ogrodowym a po wszystkim wylać ją na trawnik. I to już naprawdę wszystko.  
Zalety zamontowania w ogrodzie wanny z hydromasażem
Plusów zamontowania w ogrodzie wanny z hydromasażem jest wiele, można je wyliczać całkiem długo. Pierwszy, najbardziej prozaiczny to wygoda. Jeżeli jesteś miłośnikiem relaksu w bąbelkach tutaj dodatkowo będziesz mógł robić to co lubisz na świeżym powietrzu w promieniach słońca lub przy urokliwym świetle Księżyca, które z łatwością pozwala wprowadzić siebie oraz partnera/partnerkę w romantyczny nastrój. A to, co będzie się działo za drzwiami altany i pod grubą warstwą piany to już tylko wasza prywatna sprawa…

Jacuzzi
Wanna ogrodowa Jacuzzi® Santorini Pro
Źródło: max-fliz.com.pl/pl/spa/baseny-ogrodowe-spa

Komfort i wygoda przez cały rok
Może się wydawać, że nie każda pora roku nadaje się na kąpiel na zewnątrz. Nic bardziej mylnego. Większość użytkowników ogrodowych jacuzzi korzysta z nich cały rok. 12 miesięcy i niemal 365 dni w roku! W porze wiosennej oraz letniej to okazja, by się ochłodzić a nic nie chłodzi lepiej niż woda o odpowiedniej temperaturze. Z kolei na jesieni i w zimie można w ten sposób się ogrzać. A wtedy brakuje tylko ukochanej osoby i lampki wina by uczynić Wasz wieczór niezapomnianym i niepowtarzalnym. W tym aspekcie nie do przecenienia jest możliwość dokładnego dostosowania temperatury w wannie do dowolnych zachcianek i gustów.
Samo sterowanie jest zdalne dzięki czemu wcale nie musimy się ruszać, wystarczy leżeć i skorzystać z cyfrowego regulatora i funkcji podgrzewania wody bez wykonywania zbędnych ruchów. Wszystko dla naszego komfortu.

Jacuzzi - wanna z hydromasażem
Wanna ogrodowa Jacuzzi® Delfi
Źródło: www.max-fliz.com.pl/pl/spa/baseny-ogrodowe-spa
W ofercie firmy znajdziesz jacuzzi, baseny ogrodowe.

Jak utrzymywać i czyścić wannę?
Należy pamiętać o tym by przynajmniej dwa/ trzy razy do roku wymieniać wodę w naszym mini-basenie przy okazji myjąc i dezynfekując używany sprzęt. . Oprócz tego warto raz na jakiś czas zastosować specjalistyczne środki chemiczne, szczególnie te zapobiegające powstawaniu glonów i ich rozprzestrzenianiu się oraz te niepozwalające na przesadne pienienie się wody.

Zastanawiacie się pewnie ile może kosztować taka przyjemność? Otóż koszta wynoszą około 15 – 20 tysięcy złotych za wannę oraz mniej więcej 300 – 400 złotych za środki chemiczne do uzdatniania wody, jej dezynfekcji i odglonowywania. Prąd pożera z kolei zazwyczaj w granicach stu – stu kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Czyli wcale nie tak źle, prawda? Jak widać, nie jest to wydatek, na który mogą sobie pozwolić jedynie prawdziwi krezusi a także Ci zarabiający przyzwoite ale wcale nie monstrualne pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *