Rise.pl zamienia się w Loftmill i zwiększa liczbę swoich biur elastycznych w Polsce!

Od roku 2005, kiedy to po raz pierwszy marka Rise.pl pojawiła się na polskim rynku biur elastycznych minęło już sporo czasu. Piotr Augustyn wraz z zespołem Rise.pl pokazali, że mimo dość sporej konkurencji na rynku biur, krakowskie podejście do wynajmu elastycznych przestrzeni biurowych nie dość, że ma szansę na rozwój, to jeszcze może się stać domem dla wielu dynamicznie rozwijających się przedsiębiorców.

Po siedemnastu latach władze spółki stwierdziły, że to dobry czas na zmiany. Pomysł zrodzony w Krakowie ewoluował, a biura serwisowane Rise.pl zaczęły być otwierane w kolejnych polskich miastach. To co jednak pozostało niezmienne, to loftowy klimat biur, który poprzez swój atrakcyjny design przyciąga polskich i zagranicznych przedsiębiorców reprezentujących zarówno start-up’y, segment małych i średnich przedsiębiorstw, ale także i duże korporacje.

Pandemia COVID-19, która okazała się potężnym wyzwaniem dla sektora nieruchomości biurowych i wymogła na nim szereg zmian, dla Rise.pl stała się kołem zamachowym do dalszego rozwoju. Stała się niemal wodą poruszającą koła dużego młyna, który zaczął napędzać prowadzony przez Piotra Augustyna biznes.

To w latach 2021 – 2022 następuje przełom w rozwoju sieci biur serwisowanych Rise.pl, a spółka otwiera kolejne lokalizacje we Wrocławiu, Łodzi i Lublinie. Na tym nie koniec. Przełom roku 2022/2023 przyniesie otwarcie nowych biur elastycznych w Krakowie, Katowicach i Warszawie.

Po silnym starcie i ekspansji w ostatnich latach przyszła pora także na zmianę nazwy. Od lipca 2022 roku Rise.pl staje się LoftMill. Skojarzenie z nieruchomościami o charakterze loftów jak również z młynem nie jest przypadkowe. Klimat loftowy jest obecny w każdym biurze zarządzanej przez Piotra Augustyna spółki, a młyn ma się kojarzyć z procesem twórczym. Podobnie jak w młynach, ze zboża powstaje mąka, która daje początek wielu nowym produktom, tak w Loftmill z małych firm, rosną duże kreatywne przedsiębiorstwa dostarczające szereg różnych usług i produktów.

Piotr Augustyn, Prezes Loftmill zapytany o historię powstania nowej marki Loftmill, odpowiedział w taki sposób – „Jesteśmy Rise.pl. Tworzymy przestrzenie do kreatywnej pracy i kochamy to co robimy. Teraz nadszedł czas otworzyć nowy rozdział pod nowym szyldem jakim jest Loftmill. Loft – gdyż kochamy lofty i ich klimat wraz z towarzyszącą im historią, wyjątkowością i pięknem. Mill – bo… jesteśmy znudzeni hubami, laboratoriami, centrami i tym wszystkim, co nie wnosi do gry nic nowego”.

Loftmill zarządza obecnie 11 biurami elastycznymi w Krakowie, Łodzi, Lublinie, Wrocławiu i Rzeszowie. Na przełomie roku 2022/2023 otworzone zostaną kolejne cztery biura, po jednym w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Warszawie. Po uruchomieniu wszystkich nowych lokalizacji LoftMill będzie dysponował 5200 biurkami w biurach o łącznej powierzchni 35.000 mkw.

Warto wiedzieć

Dzięki czytaniu czasopism możliwe jest poszerzenie posiadanej przez siebie wiedzy. W obecnych czasach gazety i czasopisma mają bardzo zróżnicowaną tematykę, dlatego z całą pewnością każdy człowiek znajdzie coś, co będzie mu w pełni odpowiadało.

Dzięki czytaniu czasopism istnieje możliwość odwoływania się do wcześniej przeczytanych tekstów, co ma bardzo duże znaczenie dla wielu osób. Źródła wiedzy są bardzo ważne, ponieważ dzięki nim człowiek może się rozwijać oraz poznawać nowe dla siebie rzeczy. Odwoływanie się do przeczytanych tekstów ma szczególne znaczenie w przypadku dzieci oraz młodzieży. Te grupy dopiero poznają świat i zasady, które w nim panują. Dlatego odwoływanie się do przeczytanych tekstów kultury jest bardzo istotne. Gazetki dla dzieci i czasopisma dla młodzieży sprawdzą się w tym przypadku najlepiej, dlatego warto umożliwić dzieciom oraz młodzieży zapoznawanie się z nimi oraz czytanie.

Zarówno gazetki dla dzieci, jak i czasopisma dla młodzieży mogą w odpowiedni sposób zainspirować młodego człowieka do działania. Jest to bardzo istotny aspekt czytania czasopism, dlatego powinno się na niego zwrócić szczególną uwagę. Czytanie w skuteczny sposób angażuje mózg do pracy i skłania do myślenia nad przeczytaną treścią. Dlatego warto zapoznawać się z literaturą z różnych źródeł, a także czasopismami, które mają dość szeroką tematykę. Dzięki dokonaniu wyboru odpowiednich dla siebie pozycji człowiek z całą pewnością będzie bardziej zachęcony do działania.

Gazety i czasopisma bez wątpienia umożliwiają zdobycie nowej wiedzy orz pogłębienie wiedzy, którą się już posiada. Dodatkowo dzięki nim można również bardzo zyskać na profesjonalizmie, co w przypadku niektórych osób ma dość duże znaczenie. Szczególnie interesujące jest czytanie czasopism, w których znajdują się artykuły autorytetów z danej branży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *