Yanosik i InMobi łączą siły! Co to oznacza dla kierowców?

Aplikacja InMobi, którą dobrze znają kierowcy, właśnie zyskała nową funkcję. Nowy, wygodny, moduł nawigacji oparty o system Yanosika jest już dostępny dla wszystkich właścicieli pojazdów Grupy Volkswagen. Czy to oznacza, że Yanosik na stałe będzie gościł w InMobi?

Yanosik we współpracy z Volkswagen Financial Services?

Pod koniec 2018 roku Yanosik wraz z Volkswagen Financial Services uruchomił aplikację InMobi, która od tego czasu służy kierowcom podczas codziennej jazdy samochodem. A już od kwietnia tego roku, użytkownicy InMobi mają do dyspozycji nowy moduł nawigacji, który pomaga w dotarciu do celu, informując o nieoczekiwanych zdarzeniach na drodze, fotoradarach, wypadkach i ograniczeniach prędkości. Całość została oparta o system Yanosika.

Zadaniem modułu nawigacyjnego w InMobi jest wspieranie kierowcy na trasie. Dzięki bieżącym zgłoszeniom o wypadkach, kontrolach prędkości czy innych nieoczekiwanych zdarzeniach, kierowca pozostaje bezpieczny i ma możliwość zaplanowania manewru. W Yanosiku przywiązujemy ogromną wagę do bezpieczeństwa zmotoryzowanych Polaków i cieszymy się, że możemy być częścią aplikacji InMobi i wspierać kierowców na trasie – mówi Julia Langa, Yanosik

Dodawane przez użytkowników Yanosika zgłoszenia, wyświetlają się w aplikacji InMobi. Wszystkie adnotacje są na bieżąco weryfikowane, co zwiększa bezpieczeństwo jazdy i uprzyjemnia całą podróż.

Wprowadzenie modułu Yanosika do systemu InMobi zrewolucjonizuje rynek aplikacji dla kierowców. Dzięki temu zmotoryzowani będą mogli czuć się bezpieczniej w trasie, a także zaoszczędzić na ewentualnych mandatach, zwłaszcza w dobie nowego taryfikatora, którego stawki mogą przyprawić o zawrót głowy, nawet zawodowych kierowców.

Nowy moduł nawigacji to nie wszystko, co oferuje użytkownikom InMobi.

Większa troska o bezpieczeństwo użytkowników

InMobi oferuje swoim użytkownikom ubezpieczenie tzw. UBI – Usage Based Insurance, które wykorzystuje dane telematyczne. Na ich podstawie wyliczana jest dodatkowa zniżka na ubezpieczenie komunikacyjne. Aplikacja sprawdza i analizuje dostosowywanie jazdy do aktualnych warunków na drodze, płynne prowadzenie auta oraz poprawność jazdy względem limitów prędkości. Za punkty, które otrzymuje kierowca w wyniku oceny swojego stylu jazdy, zyskuje również atrakcyjną ofertę składki ubezpieczenia.

Zasada jest prosta. Chcąc skorzystać ze zniżki za styl jazdy, powinniśmy przejechać określoną liczbę kilometrów. Kierowcy, którzy posiadają obecnie polisę w innym towarzystwie, powinni przejechać 20 tras o łącznej długości 500 km. Za trasę przyjmujemy odcinek o długości co najmniej 2 km, zatem z InMobi możemy korzystać, kiedy jedziemy w dłuższą podróż do rodziny, ale także, kiedy odwozimy dzieci do szkoły lub jedziemy po większe zakupy. Stawka jest wysoka, ponieważ jeżdżąc aktywnie z aplikacją InMobi i zdobywając punkty za styl jazdy, możemy zaoszczędzić nawet do 20 proc. Ceny ubezpieczenia. Jednocześnie oferujemy 5 proc. zniżki na start dla wszystkich kierowców niezależnie od wyjeżdżonych tras – dodaje Magdalena Kaca, Dyrektor Departamentu Zarządzania Klientem i Produktem w Volkswagen Financial Services.

Inspiracją do wprowadzonej opcji ubezpieczenia telematycznego w InMobi jest również… Yanosik.

Analogiczne rozwiązanie jest zastosowane również w Yanosiku i jego wdrożenie okazało się ogromnym sukcesem. Już ponad 45 tysięcy kierowców skorzystało z oferty ubezpieczenia telematycznego. Wiele zmotoryzowanych Polaków chwali sobie możliwość szerzenia dobrych nawyków jazdy oraz zyskania dzięki temu niższych składek OC. – komentuje Julia Langa, Yanosik

Jeżdżąc z InMobi kierowcy mogą zyskać nawet 20% zniżki na ubezpieczenia OC, AC, Assistance i NNW.

Nasze cykliczne badanie „Portfele Polaków pod lupą” pokazało, że 4 na 5 kierowców jest gotowych na korzystanie z rozwiązań opartych na stylu jazdy kierowców, jeśli miałyby wpływ na wysokość polisy. Takie właśnie jest InMobi. To prosta aplikacja na telefon, dzięki której użytkownicy mogą sobie wyjeździć nawet do 20 proc. dodatkowej zniżki na ubezpieczenie. Aplikacja InMobi jest dla każdego kierowcy i dla każdego samochodu, zarówno tych wyprodukowanych przez Grupę Volkswagen, jak i inne marki, np. japońskie. Wystarczy ściągnąć aplikację na telefon, założyć swój profil oraz wpisać dane pojazdu i można zacząć jeździć. Dzięki temu z zalet telematyki, czyli oceny stylu jazdy, można korzystać po drodze – podkreśla Magdalena Kaca z Volkswagen Financial Services.

Połączenie sił Yanosika z InMobi może przynieść wiele korzyści kierowcom. Dzięki nowemu modułowi nawigacji dojadą bezpieczniej do celu, a także zaoszczędzą na ewentualnych mandatach. Dbając o poprawność jazdy zwiększają również swoje możliwości otrzymania atrakcyjnej oferty ubezpieczenia, obliczonej na podstawie stylu jazdy kierowcy.

W dobie rosnących cen za paliwo, koszty utrzymania samochodu, a nawet jego cenę zakupu, wszelkie możliwości zaoszczędzenia cieszą kierowców. Ubezpieczenie telematyczne oraz bezpieczna nawigacja w InMobi to kolejny duży krok do zwiększenia swoich oszczędności, bez konieczności przepłacania za ubezpieczenie samochodu lub narażenia się na wysoki mandat za przekroczenie prędkości.

Warto wiedzieć

Czytanie daje wiele korzyści. Relaksuje, poszerza wiedzę, daje poczucie dobrze wykorzystanego i mile spędzonego czasu.

Czytanie poprawia pamięć. Gdy mózg stara się wszystko zapamiętać, wówczas pamięć staje się lepsza. Przy każdej kolejnej publikacji, tworzą się nowe ścieżki, wzmacniające już te istniejące. Podczas czytania jest więcej czasu na myślenie, analizowanie, refleksję. Można wrócić do konkretnego fragmentu i przeczytać go kilka razy, by zwiększyć aktywność pamięci.

Pobudzamy do działania naszą wyobraźnię. Tworzymy w głowie pewne obrazy, łącząc je z tymi, które już posiadamy w pamięci. Tak jak sportowcy ćwiczą swoje mięśnie na np. podnosząc ciężary, czy kulturyści napinając je, a tym samym rozwijając, tak w naszej głowie wzmacniają się „mięśnie pamięci” podczas czytania.

Czytanie uwalania od stresu i uspokaja. Czytanie bardziej łagodzi stres, niż słuchanie muzyki czy spacer. Ma pozytywny wpływa na nasze ciało, które odpoczywa i regeneruje się. Podczas czytania zostajemy przeniesieni do innego świata, pozbawionego kłopotów i problemów dnia codziennego. Zmienia się wówczas nasze samopoczucie.

Czytanie kształtuje charakter. Niezależnie czy będzie to literatura obyczajowa, psychologia, kryminał, czy tematyka społeczna, z każdej pozycji jesteśmy wstanie wysunąć swoje wnioski lub dowiedzieć się całkowicie nowych rzeczy. Czytanie uczy jak zachować się w danej sytuacji, poszerza horyzonty, otwiera nas na nowe doświadczenia, po porostu nas kształtuje.

Książki pogłębiają wiedzę. Ludzie, którzy czytają regularnie i w dużych ilościach, wydają się być mądrzejsi od tych, którzy tego nie praktykują. Są bardziej świadomi swojego otoczenia, tego kim są i w jaki sposób działają poprzez bogactwo nauki, wydobyte z książek. Każda publikacja to skarbnica wiedzy. Ilekroć będziemy czytać te samą pozycję, to za każdym razem wydobędziemy z niej nowe informacje, zwrócimy uwagę na coś innego, albo na konkretną sprawę spojrzymy z innej perspektywy.

Im częstszy mamy kontakt z różnorodną literaturą tym większa ilość słów zostaje przez nas przyswojona. Poprawia się tym samym nasze wysławianie się i dowodzenie językiem. W naszej głowie pozostają nowe słowa, idiomy, wyrażenia i style pisania, charakterystyczne dla danego utworu. Pokaźny zasób słownictwa ułatwia funkcjonowanie zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym. Nowe wyrazy, które przyswoiliśmy wspierają nasze procesy myślowe, a to z kolei przekłada się wyrażanie naszych uczuć i myśli. Osobom oczytanym łatwiej się komunikować ze względu na zróżnicowany zakres słów.

Czytanie opóźnia demencję i spowalnia rozwój choroby Alzheimera. Czytanie zmniejsza poziom depresji, a dobry poradnik pozwala nawet wyjść z niej całkowicie. Takie publikacje zawierają wiele cennych wskazówek, dotyczących diet, ćwiczeń i zdrowego stylu życia. Zastosowanie się do nich prowadzi do ulepszenia zdrowia fizycznego i psychicznego.

Codzienny trening mózgu w postaci czytania może zahamować rozwój zaburzeń funkcji poznawczych w podeszłym wieku. Czytanie to jeden z najlepszych sposobów wyciszenia się przed spaniem.

Czytanie fikcji literackiej ma znakomity wpływ na zdolność do empatii i znoszenia niepewnych sytuacji. To wszystko sprawia, że bardziej rozumiemy ludzkie emocje i staramy się nie popełniać tych samych błędów. Zdobywamy nową wiedzę na temat możliwości i sposobów zachowań w różnych sytuacjach, z którymi dotąd nie mieliśmy do czynienia.

Czytanie poprawia umiejętności komunikacyjne. Pomaga w łatwy sposób przekazać to, co chcemy powiedzieć. Dobra komunikacja, polepsza relacje z innymi.

Wystarczy 20 minut dziennie na czytanie, by przekonać się, że jesteśmy bardziej skoncentrowani na innych czynnościach. Czytanie w znacznym stopniu poprawia pamięć, inteligencję i koncentrację. Czytanie pozwala mózgowi odbyć rodzaj treningu, stymulując mózg do pracy. Im bardziej jest on aktywny, tym dla niego lepiej. Poszerzamy swoją wiedzę na wiele tematów i wzbogacamy własne słownictwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *