Wilanowska Metro Park

Wilanowska Metro Park to dziesięciopiętrowy budynek apartamentowy o nowoczesnej i eleganckiej architekturze, nad którego realizacją wielobranżowy nadzór inwestorski pełnią inżynierowie BatiPlus. 

W budynku zaprojektowano 132 apartamenty inwestycyjne, jedno i dwupokojowe o powierzchni od 21 do 57 m2. Wszystkie apartamenty posiadają unikalne przeszklenia pomieszczeń na całą wysokość kondygnacji. Niesamowity projekt o nieregularnym kształcie, pełnym szklanych wykuszy, otoczonych wysokiej klasy materiałami elewacyjnymi, nada budynkowi charakteru, który idealnie wpisuje się w okoliczną architekturę. 

Inwestycja realizowana jest w Warszawie obok stacji Metra Wilanowska, a wykonanie dwóch kondygnacji garaży podziemnych stanowi dodatkowe wyzwanie dla inżynierów realizujących inwestycję.

Inwestorem jest firma WILANOWSKA METRO PARK Sp. z o.o., wchodząca w skład PARK PROJECTS GROUP, która działa na polskim rynku od 1999 roku. Grupa koncentruje się na wysokiej jakości projektach deweloperskich, takich jak wielkomieszkaniowe zespoły apartamentowe, obiekty komercyjno-biurowe oraz centra medyczne.

Źródło: https://www.batiplus.pl/wilanowska-metro-park/

O Batiplus

Od 20 lat francuskie biuro kontroli technicznej BatiPlus realizuje zadania związane z obsługą inwestycji budowlanych na rynku francuskim. BatiPlus działa również w Polsce https://www.batiplus.pl/

  • Posiadamy uznanie francuskiej niezależnej jednostki akredytacyjnej oraz towarzystw ubezpieczeniowych.
  • Budujemy markę niezawodnego partnera w biznesie.
  • Wykorzystujemy bogate doświadczenie polskiego zespołu inżynierów w branży budowlanej i przemysłowej. Jesteśmy zintegrowanym i profesjonalnym zespołem.
  • Spełniamy oczekiwania klienta poprzez zapewnienie bezpieczeństwa dla realizowanych inwestycji oraz dla obiektów już istniejących.
  • Współpracujemy na zasadzie partnerstwa, zrozumienia celów i potrzeb klienta

Oferta to m.in: nadzór inwestorski https://www.batiplus.pl/nadzor-inwestorski/, ekspertyzy techniczne https://www.batiplus.pl/ekspertyzy-techniczne/, przegląd obiektów budowlanych https://www.batiplus.pl/przeglad-obiektow-budowlanych/, wycena maszyn i urządzeń https://www.batiplus.pl/oferta/dla-przemyslu/.

Warto wiedzieć

Dzięki czytaniu czasopism możliwe jest poszerzenie posiadanej przez siebie wiedzy. W obecnych czasach gazety i czasopisma mają bardzo zróżnicowaną tematykę, dlatego z całą pewnością każdy człowiek znajdzie coś, co będzie mu w pełni odpowiadało.

Dzięki czytaniu czasopism istnieje możliwość odwoływania się do wcześniej przeczytanych tekstów, co ma bardzo duże znaczenie dla wielu osób. Źródła wiedzy są bardzo ważne, ponieważ dzięki nim człowiek może się rozwijać oraz poznawać nowe dla siebie rzeczy. Odwoływanie się do przeczytanych tekstów ma szczególne znaczenie w przypadku dzieci oraz młodzieży. Te grupy dopiero poznają świat i zasady, które w nim panują. Dlatego odwoływanie się do przeczytanych tekstów kultury jest bardzo istotne. Gazetki dla dzieci i czasopisma dla młodzieży sprawdzą się w tym przypadku najlepiej, dlatego warto umożliwić dzieciom oraz młodzieży zapoznawanie się z nimi oraz czytanie.

Zarówno gazetki dla dzieci, jak i czasopisma dla młodzieży mogą w odpowiedni sposób zainspirować młodego człowieka do działania. Jest to bardzo istotny aspekt czytania czasopism, dlatego powinno się na niego zwrócić szczególną uwagę. Czytanie w skuteczny sposób angażuje mózg do pracy i skłania do myślenia nad przeczytaną treścią. Dlatego warto zapoznawać się z literaturą z różnych źródeł, a także czasopismami, które mają dość szeroką tematykę. Dzięki dokonaniu wyboru odpowiednich dla siebie pozycji człowiek z całą pewnością będzie bardziej zachęcony do działania.

Gazety i czasopisma bez wątpienia umożliwiają zdobycie nowej wiedzy orz pogłębienie wiedzy, którą się już posiada. Dodatkowo dzięki nim można również bardzo zyskać na profesjonalizmie, co w przypadku niektórych osób ma dość duże znaczenie. Szczególnie interesujące jest czytanie czasopism, w których znajdują się artykuły autorytetów z danej branży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *