Przedsmak FIFA 2018

fifa

Przedsmak FIFA 2018

Wirtualni piłkarze szykujcie swój sprzęt komputerowy na kolejne emocje związane z swoją ulubioną grą sportową. FIFA 2018 powinna w szczególności uwydatnić zalety nowej generacji konsol, co dotychczas nie miało miejsca, a sprawiało, że w porównaniu do wersji komputerowej, FIFA konsolowa wyglądała nieco słabiej. Zapowiedzi studia pracującego nad nowym wydaniem już od początku lata rozbudzają apetyty graczy.
Po pierwsze autorzy zapowiadają, że nowa FIFA nie będzie dużo większym obciążeniem dla sprzętu komputerowego niż jej poprzedniczka, mimo to udoskonalonych zostanie wiele mechanizmów i atrakcji wizualnych gry (kolejny krok w swojej ewolucji mają zrobić między innymi reakcje zawodników po strzelonej bramce). Zupełnie nowa opcja ma pomóc graczom w trakcie meczu odbierać piłkę przeciwnikowi. Mechanika podań i przechwytów piłki również ma zostać poddana dalszej pozytywnej przeróbce. Tutaj pewnym ograniczeniem jest sprzęt komputerowy, gdyż pewne inteligentne rozwiązania w tym zakresie wymagają naprawdę istotnych mocy obliczeniowych. Podania nie będą już wydawały się tak przewidywalne, będą nieco bardziej ekscytujące, podobnie jak w konkurencyjnym tytule na rynku gier o piłce nożnej czyli Pro Evolution Soccer. Urealnione ma zostać również odczuwanie przez gracza różnej charakterystyki budowy fizycznej poszczególnych gwiazd futbolu. Będzie ona miała bezpośredni wpływ na sposób, w jaki najlepiej należy kontrolować swojego wirtualnego piłkarza. Mocny nacisk będzie kładziony również na szeroko zakrojone wprowadzenie do gry drużyn kobiecych i ich najważniejszych rozgrywek.

fifa2

Pierwsi testerzy, którzy mieli przyjemność zainstalować już na swoim komputerze grę FIFA 2018, formułują na jej temat pozytywne recenzje. Podkreślają, że dobre rozwiązania z poprzednich wersji zostały zachowane, a zaimplementowane nowości wydają się spełniać swoje zadania. Już niebawem każdy przy pomocy swojego komputera będzie mógł wyrobić sobie prywatną opinię na temat aktualnej wersji. Premiera gry ma być świętowana wraz z graczami podczas kilkudziesięciu imprez specjalnych organizowanych na całym świecie. Też już umieracie z ciekawości?

Gdyby Wasz hardware nie potrafił udźwignąć zaleceń producentów nowej elektronicznej piłki nożnej, wtedy możecie złożyć tutaj zamówienie na sprzęt komputerowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij