Statuetka szklana – doskonały prezent dla sportowca

7

Statuetka szklana – doskonały prezent dla sportowca

Sportowiec to nie tylko mistrz!

Prezent dla osoby czynnie uprawiającej sport może także pełnić funkcję estetycznego motywatora. I nie musi to być nawet mistrz sportu. Amator obdarowany na przykład szklaną statuetką być może nawet ucieszy się jeszcze bardziej z takiego prezentu podkreślającego jego sportowe sympatie.

 

Statuetka szklana dla lekkoatlety

Statuetka szklana to doskonała propozycja prezentowa dla lekkoatlety: biegacza, rowerzysty, pływaka, piłkarza. Możliwości jest wiele. Prezentowa motywacja powinna być zgodna nie tylko z dyscypliną sportu ważną dla obdarowanego, ale i jego aktualnym statusem w tej aktywności. Nie należy przesadzać z ambicjami w przypadku sportu rekreacyjnego i na przykład wybierać statuetki mistrza olimpijskiego, no chyba, że znamy poczucie humoru i dystans do siebie obdarowanego. Każdy prezent ma cieszyć, wspierać i motywować, nie zaś podkreślać braki. Bądźmy więc wrażliwi na emocje osoby, dla której wybieramy prezent.

 

Statuetka szklana – świetny wybór prezentowy dla młodego sportowca

Doskonałym pomysłem prezentowym jest zakup statuetki szklanej dla młodego adepta sportu. W tym przypadku nawiązanie do statuetki olimpijskiej będzie miało wymiar dobrego życzenia i symbolu wiary w rozwój młodego sportowca. Akcent na ambicje, które mogą przecież dodać skrzydeł będzie bardzo stosowny. Statuetkę szklaną można z powodzeniem eksponować jako symbol radości z sukcesu sportowego i znak motywacji do pracy w sporcie.

 

Statuetka dla dziecka lub nastolatka

Wiele szkół, organizacji i klubów sportowych dedykowanych dzieciom i młodzieży wprowadza miłe tradycje dorocznych ceremonii obdarowywania statuetkami szklanymi, które nie muszą się odnosić do konkretnego wyniku sportowego, ale po prostu zaangażowanego uczestnictwa w zajęciach. Niekiedy zakończenie sezonu sportowego wieńczone jest wręczeniem statuetek jako znaku dowartościowania pracy nad sobą dzieci i młodzieży.

 

Sportowa postawa przede wszystkim

Statuetka jako pamiątka sportowa dobra tradycja, która motywuje całe rodziny do czynnego uprawiania sportu na co dzień. A przecież właśnie o to chodzi, żeby mistrzów było wielu, nie tylko wybitnych i olimpijskich, ale po prostu zdrowych i szczęśliwych ludzi, którym sport pomaga w codziennym życiu. Statuetka sportowa to symbol takiej postawy aktywności sportowej i radości z uprawiania sportu dla każdego.

Zobacz przykładowe statuetki na stronie: https://www.krysztaly3d.pl/prezent/silownia_3d_statuetka_z_wlasna_dedykacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij