Statuetka szklana – doskonały prezent dla sportowca

7

Sportowiec to nie tylko mistrz!

Prezent dla osoby czynnie uprawiającej sport może także pełnić funkcję estetycznego motywatora. I nie musi to być nawet mistrz sportu. Amator obdarowany na przykład szklaną statuetką być może nawet ucieszy się jeszcze bardziej z takiego prezentu podkreślającego jego sportowe sympatie.

 

Statuetka szklana dla lekkoatlety

Statuetka szklana to doskonała propozycja prezentowa dla lekkoatlety: biegacza, rowerzysty, pływaka, piłkarza. Możliwości jest wiele. Prezentowa motywacja powinna być zgodna nie tylko z dyscypliną sportu ważną dla obdarowanego, ale i jego aktualnym statusem w tej aktywności. Nie należy przesadzać z ambicjami w przypadku sportu rekreacyjnego i na przykład wybierać statuetki mistrza olimpijskiego, no chyba, że znamy poczucie humoru i dystans do siebie obdarowanego. Każdy prezent ma cieszyć, wspierać i motywować, nie zaś podkreślać braki. Bądźmy więc wrażliwi na emocje osoby, dla której wybieramy prezent.

 

Statuetka szklana – świetny wybór prezentowy dla młodego sportowca

Doskonałym pomysłem prezentowym jest zakup statuetki szklanej dla młodego adepta sportu. W tym przypadku nawiązanie do statuetki olimpijskiej będzie miało wymiar dobrego życzenia i symbolu wiary w rozwój młodego sportowca. Akcent na ambicje, które mogą przecież dodać skrzydeł będzie bardzo stosowny. Statuetkę szklaną można z powodzeniem eksponować jako symbol radości z sukcesu sportowego i znak motywacji do pracy w sporcie.

 

Statuetka dla dziecka lub nastolatka

Wiele szkół, organizacji i klubów sportowych dedykowanych dzieciom i młodzieży wprowadza miłe tradycje dorocznych ceremonii obdarowywania statuetkami szklanymi, które nie muszą się odnosić do konkretnego wyniku sportowego, ale po prostu zaangażowanego uczestnictwa w zajęciach. Niekiedy zakończenie sezonu sportowego wieńczone jest wręczeniem statuetek jako znaku dowartościowania pracy nad sobą dzieci i młodzieży.

 

Sportowa postawa przede wszystkim

Statuetka jako pamiątka sportowa dobra tradycja, która motywuje całe rodziny do czynnego uprawiania sportu na co dzień. A przecież właśnie o to chodzi, żeby mistrzów było wielu, nie tylko wybitnych i olimpijskich, ale po prostu zdrowych i szczęśliwych ludzi, którym sport pomaga w codziennym życiu. Statuetka sportowa to symbol takiej postawy aktywności sportowej i radości z uprawiania sportu dla każdego.

Zobacz przykładowe statuetki na stronie: https://www.krysztaly3d.pl/prezent/silownia_3d_statuetka_z_wlasna_dedykacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *